Yeni kitaplarım geldi. Artık elimde beni bir kaç gün idare edecek kitabım varsa yeni alacağım tüm kitapları internetten sipariş ediyorum. Mağaza fiyatı ile internet fiyatı arasındaki farka neredeyse yeni bir kitap alınabiliyor 🙂

Oltadaki Balık Türkiye : Bu kitabı bir Banu Avar videosunda  duymuştum.Banu Avar bu kitabı okumadan şu anda ülkede yaşanan siyasi olayları anlamanın çok zor olduğundan bahsetmişti.Kitabı biraz araştırınca okumaya karar verdim.

Benim Olağanüstü Akıllı Arkadaşım : Napoli romanlarını okumak için geç mi kaldım diye düşünüyordum ama benim kitap okuma tarzım yeni çıkan kitapların tanıtımı bittikten sonra onları okumak. Çünkü kitabın pazarlaması yapılırken aşırı dozda reklama maruz kaldığımız çok oluyor. Bu kitap için doğru zaman benim için şimdiymiş 🙂

Mart Menekşeleri : 221B Derginin  7. sayısında polisiye kitap yazarı Philip Kerr ile özel bir röportaj yapılmıştı. Daha önce hiç Philip Kerr kitabı okumamıştım. Mart Menekşeleri ile başlamak istedim.

Cadıbostanı Cinayeti : Yazar Esra Türkekul‘un Kapalıçarşı Cinayeti kitabını çok keyifle okumuştum. Bu ikinci kitabını merakla okuyacağım.

Kötü Alışkanlıklara İyi Öneriler : Cedric ‘den gelsin : ” Eğer 13 aylık bir bebeğiniz varsa  hayat gerçekten çok zor. ” 

Bir Numaralı Kadınlar Dedektiflik Bürosu : Kadın dedektifler hep ilgimi çekmiştir. Sabırsızlıkla okumayı bekliyorum.

 

 

 

 

24.01.2017

Yeni kitaplarım

Yeni kitaplarım” üzerine 2 düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir